Николаевец Юрченко забив свій перший гол в офіційних матчах за німецький "Байєр"

29.10.2015 19:43

Уродженець Миколаєва, 21 - літній український нападаючий «Байєра» Владлен Юрченко відрізнився забитим мячем і голевою передачею в матчі Кубку Німеччини проти «Вікторії Кельн».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол» з посиланням на «UA - Футбол».

Юрченко вийшов на полі на 72 - й хвилині матчу за рахунку 0: 4 в користь «Байєра» і вже через 8 хвилин став автором голевої передачі, після якої забив Стефан Кисслинг. А всього через 3 хвилини Владлен зміг відрізнитися і сам–Кисслинг віддав Юрченко «боржок» і після його пасу українець встановив остаточний рахунок в матчі з клубом Региональлиги (Д4)–0: 6.

Відмітимо, що цей гол став для Юрченко першим, забитим в офіційних матчах за основну команду леверкузенцев. У поточному сезоні на рахунку Владлена 3 матчі за «Байєр» - по одному у Бундеслізі, Кубку Німеччини і Лізі Чемпіонів.