Збірна Миколаївської області по киокушин карате стала володарем "Кубку Азовського моря"

07.06.2016 01:13

Миколаївська область отримала перемогу в міжнародному турнірі по киокушин карате, який відбувся у суботу, 4 червня в Геническе (Херсонська область), ставши володарями «Кубку Азовського моря».

Про це повідомляє Федерація киокушин карате Миколаївської області.

Всього в турнірі взяли участь 160 спортсменів з України (Херсонською, Дніпропетровською, Запорізькою, Сумською, Миколаївською областей і міста Києва), а також Республіки Вірменія.

За результатами турніру володарем «Кубку Азовського моря» стала збірна Миколаївській області. На рахунку збірної Миколаївської області 27 медалей з них:

- 10 золотих медалей завоювали - Уца Артемій Карпенко Едуард, Чан - Чу - Мила Валерія Котенко Євгеній, Свириденко Максим, Бродовский Олександр, Филюк Ростислав, Кордюк Андрій Каземиров Дмитро, Котляр Олексій;

- 8 срібна медаль завоював - Юренко Микита, Шаронов Олексій Ганькевич Тимофій, Каземиров Денис Кулі Ярослав, Ефтеев Максим, Нечаенко Микита;

- 9 бронзових медалі завоювали - Казмирчук Ілля, Кравченко Станіслав Гаркуша Богдан Романов Микола, Сатульский Андрій, Потрібний Микита Коваленко Іван

Також у Федерації додали, що суддя міжнародної категорії сэнсэй Дмитро Ніколаєв був нагороджений організаторами чемпіонату Кубком «Кращий суддя».

І відмітили, що юні каратисти готувалися до цього турніру під керівництвом своїх тренерів Дмитра Ніколаєва, Анатолія Яковенко, Олексія Куликова, Дениса Бобровника, Олега Павленко, Юрія Довбыша.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що збірна України за допомогою миколаївських спортсменів зайняла третє місце на Чемпіонаті Європи по киокушин