Американка, яку не узяли на Олімпіаду, побила світовий рекорд у бігу, що тримався 28 років

23.07.2016 23:19

Американка Кендра Харрисон 22 липня побила світовий рекорд у бігу на 100 метрів з бар'єрами, який тримався з 1988 року. У фінальному забігу на лондонському етапі Діамантової ліги вона показала час 12,2 секунд.

Про це повідомляє «Лівий берег».

Результат Харрисон всього на одну соту швидший, ніж результат болгарки Йорданки Донковой, показаний 28 років тому.

Дивно, але на Олімпіаді в Рио - де - Жанейро Харрисон не буде, тому що на відбірному турнірі в США вона показала лише шосте місце, а у збірну узяли тільки перших трьох спортсменок.Причому все троє–Брианна Роллинс, Крісті Кастлин і Ниа Али–також брали участь в цьому забігу і зайняли місця з другого по четверте.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Олімпійських іграх в Рио - де - Жанейро візьмуть участь сім миколаївських спортсменів.