МФК "Миколаїв" добув важливу гостьову перемогу над "Полтавою"

26.08.2016 19:45

МФК «Миколаїв» 26 серпня обіграв на виїзді ФКА «Полтава» у рамках 6 - го туру чемпіонату України по футболу в першій лізі.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

«Полтава» - МФК «Миколаїв» - 0: 2

П: Бонь, Ковтун, Кушниренко (44, Дмитренко), Бочкур, Леонидов (56, Лисовой), Вовкодав, Недоля, Зеленевич, Шаврин (46, Іванов), Насибулин, Соломка.

МФК: Чумак–Кошелюк, Булычев, Павлов, Сартина–Момот (67, Батюшин), Бессалов, Рогозинский, Муховиков (90+1, Морозов), Саркисян–Берко (75, Ковальов).

Голи: 49, Берко, 90+2, Саркисян (з пенальті).

Попередження: Дмитренко, Вовкодав - Булычев.

Николаевцы, які у минулому турі добули першу перемогу і забили перші голи в чемпіонаті, в гостьовому матчі поводилися упевнено і не соромилися йти в атаку. Свої моменти їм вдалося реалізувати в другому таймі. Після перерви Берко відкрив рахунок, коли з середньої дистанції потрапив в кут воріт, і тим самим задав тенденцію іншої частини поєдинку.

«Початок другого тайму вийшов і зовсім приголомшуючим. МФК «Миколаїв» скористався проблемною позицією полтавчан і вийшов вперед. Валерій Рогозинский змістився з флангу, продерся по лицьовій і здорово простріляв від воріт на набігаючого Берко. Віктор не схибив–0: 1!» - розповіли в прес - службі МФК.

Полтавчани спробували відігратися, але під завісу гри Саркисян зняв усі питання про переможця, реалізувавши пенальті, який заробив Рогозинский.

Відмітимо, що «Полтава» завжди була незручним суперником для МФК і сьогоднішня перемога дозволить николаевцам піднятися в середину турнірної таблиці. Відмітимо відмінну гру Рогозинского, який в останніх двох матчах віддав три голеві паси і забив переможний гол.