Миколаївський бігун, побивши світовий рекорд, став двократним чемпіоном Паралимпиады в Рио

12.09.2016 17:49

Український бігун з Миколаєва Ігор Цветов в понеділок став двократним переможцем Паралимпийских ігор в Рио - де - Жанейро, отримавши перемогу на дистанції 200 метрів (категорія T35).

Про це повідомив прес - центр Національного паралимпийского комітету на сторінці в Facebook.

У фінальному забігу він показав час 25,11 секунд. Другим, з часом 26,01 секунд, прибіг бразилець Фабио Та Силва Бординьон, третім з часом 26,50, - аргентинець Эрнан Баррето.

Кольорів показав час 25,11 секунд, що стало новим паралимпийским рекордом. Українець випередив найближчий переслідувач з Бразилії на 0,9 секунд.

Відмітимо, що в п'ятницю, 9 вересня Кольорів виграв 100 метрів у своїй категорії.

Також, миколаївська спортсменка Наталія Космина завоювала золото в індивідуальній програмі змагань по настільному тенісу.

«Настільний теніс вимагає від спортсмена великої концентрації–психологічною, фізичною, швидкості реакції і терпіння. Ми вже не говоримо про надзвичайну волю до перемоги. Наталія Космина проявила усі ці якості, щоб завоювати золоту нагороду» , - говориться в повідомленні комітету.

За станом на 17: 35 понеділка в активі української збірної 51 медаль: 19 золотих, 14 срібних і 18 бронзових.

Нагадаємо українські паралимпийцы встановили світовий рекорд у плаванні і зайняли усі призові місця