МБК "Ніколаєв" зазнав фіаско в гостьовому матчі з "Кривбасом"

МБК «Миколаїв» 16 грудня крупно програв в Кривому Ріг місцевому «Кривбасу».

Про це повідомили в прес - службі миколаївського клубу.

«Кривбас» –МБК «Миколаїв» –87: 55 (23: 15, 17: 16, 28: 12, 19: 12)

До: Шундель (17 + 3 перехоплення), Бояркин (15 + 5 підбору + 8 передач), Мальчевский (14), Нікітін (10).

МБК: Онуфриев (13), Кушниров (11 + 9 підбору), Іванов (11), Кравець (6 + 9 підбору), Лебединцев (6), Заплотинский (4), Мусиенко (2 + 5 передач), Тонченко (2 + 4 передачі), Боброов, Хохоник (0).

У першій половині матчу николаевцы намагалися нав'язати боротьбу хазяям паркету, відігравалися з двозначної різниці в рахунку і завершили дві чверті з рахунком 40 : 31. Після великої перерви николаевцы зазнавали проблеми з реалізацією. А після того, як тренери дали можливість проявити себе резервістам, МБК програв суперникові більше 30 очок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МБК «Миколаїв» покинув найвищий гравець в команді.