Миколаївські спортсмени привезли нагороди з всеукраїнських та міжнародних змагань з бразильського джіу-джитсу

27.02.2024 05:39

Миколаївські спортсмени з двох клубів завоювали медалі на всеукраїнських та міжнародних змаганнях з бразильського джіу-джитсу.

Про це спортивні клуби повідомили ПН.

Клуб СК “Хижаки” (Predators) увійшов в трійку кращих клубів України на змаганнях в Кропивницькому, де пройшов Ukraine BJJ PRO – найконкурентніший чемпіонат в країні для спортсменів до 18 років. Спортсмени з Predators у завзятій боротьбі завоювали 17 золотих, 11 срібних та 4 бронзові нагороди.

Також за підсумками чемпіонату “хижаки” виграли 2 командне місце в розділі Гі та 3 командне місце в розділі Ноу-Гі. Вихованців підготували тренери Євген Тютюн та Ярослав Ошита.

В клубі ZrTeam повідомили, що їх спортсмени стали чемпіонами та призерами Чемпіонату Румунії (Cupa Danubus editia A XI-A), який відбувся 24 лютого. На рахунку миколаївців п’ять золотих та три бронзові нагороди:

1 місця: Андрій Трифонов (категорія Гі), Дмитро Талагаєв (Гі та Ноу-гі), Роман Сандул (категорія 50 та 56 кілограмів).

3 місця: Артем Мазуренко, Тетяна Сандул, Роман Моторний.

Довідка:

Гі – це спеціальна форма у бразильському джіу-джитсу. Відповідно змагання Гі – це поєдинки у “кімоно”, а Ноу-Гі – протистояння в більш довільній формі, наприклад шортах та футболках.