Ніко-Баскет здобув ще три перемоги в чемпіонаті та продовжує боротьбу за третє місце

04.03.2024 08:00

Ніко-Баскет 1-3 березня виграв три матчі в чемпіонаті України з баскетболу у Вищій лізі.

Про це повідомляє ПН.

Ніко-Баскет - Селф Мейд Баскет - 69:61 (21:23, 15:9, 24:16, 9:13)

Н: Орзул 19, Товкач 14, Лук'ян 10, Лутвалієв 8, Мітіріч 6, Горячий 5, Гарбар 4, Штанько 3, Іванко.

На старті туру миколаївці обіграли непростих суперників. Селф Мейд пару тижнів тому в Кубку України лише в овертаймі поступився Київ-Баскету із Суперліги. Ніко-Баскет після непоганого старту довелося відіграватися, в третій чверті миколаївці перехопили ініціативу та не відпустили її до фінальної сирени. Відзначимо, що у складі миколаївців з’явився новачок – 21-річний Михайло Мітіріч. Цей захисник раніше грав за Черкаські Мавпи (22 поєдинки, в середньому 4 очка за 8 хвилин).

Харківські Соколи - Ніко-Баскет - 67:80 (14:21, 22:19, 11:23, 20:17)

Н: Лук'ян 28+7 підбирань+6 передач, Гарбар 16+11 підбирань, Штанько 14+9 підбирань, Мітіріч 7, Лутвалієв 5, Товкач 5, Орзул 3, Горячий 2.

Ще одна важлива перемога в боротьбі за 3 місце. Харків’яни в разі перемоги могли б наблизитись до миколаївців у турнірній таблиці. Але Ніко-Баскет після великої перерви перетворив різницю в рахунку з +4 на +18, дозволивши харків’янам майже за 7 хвилин набрати всього три очки. Ця перевага і стала запорукою перемоги.

Ніко-Баскет - PUSH-ЦДУ - 93:49 (19:13, 25:14, 25:11, 24:11)

Н: Камка 14+7 підбирань, Товкач 13, Штанько 13, Лук'ян 12, Лутвалієв 8, Мітіріч 8, Горячий 7, Гарбар 6, Орзул 5, Долованюк 4, Іванко 3.

В поєдинку проти Кропивницького миколаївці активно задіяли запасних. Центровий Камка став найрезультативнішим гравцем у Ніко-Баскет. Він отримав рекордні для себе в сезоні 17 хвилин на паркеті, за які набрав 14 очок. Суперники намагаються вирватись із групи аутсайдерів, а їх лідером став 17-річний Роман Потєєв. Зараз він став першим серед скорерів в чемпіонаті, випередивши миколаївця Лук’яна (20,1 проти 19,7 очка в середньому за матч).

В турнірній таблиці Ніко-Баскет йде на четвертому місці, на його рахунку 19 перемог та 8 поразок. Лише на 1% миколаївці відстають від Сум, які йдуть на третьому місці. У сумчан відсоток перемог 71,4%, а у миколаївців 70,4%.