Миколаївські футболісти-юніори стали чемпіонами всеукраїнського турніру

19.03.2024 09:44

У суботу, 16 березня, у Кропивницькому відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед дитячих команд 2011 року народження. Миколаївські футболісти стали чемпіонами турніру.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У змаганнях взяли участь чотири колективи з різних регіонів України: СДЮСШОР "Миколаїв", ДЮФШ "Дніпро-80" (м. Черкаси), ФШ "Аметист" (м. Олександрія), ДЮФШ "Академія" ФК "Зірка" (м. Кропивницький).

"СДЮСШОР "Миколаїв" U-13 у першій зустрічі обіграли ФШ "Аметист" в серії післяматчевих пенальті. А у фіналі мінімально переграли ДЮФШ "Академія" ФК "Зірка" та стали переможцями турніру", – йдеться у повідомленні.

Кращим бомбардиром змагань був визнаний Данііл Іщенко, кращими гравцями - Дмитро Назаренко і Артем Яценко. Тренують команду Артур Якушев та Овік Галстян.

Нагадаємо, миколаївські паралімпійки виграли три нагороди на міжнародному турнірі з настільного тенісу.