Україна перемогла у майже програному матчі та продовжує боротьбу за вихід на Євро-2024

22.03.2024 00:01

Збірна України з футболу 21 березня обіграла Боснію та Герцеговину в плей-офф кваліфікації на Євро-2024.

Про це повідомляє ПН.

Боснія і Герцеговина – Україна – 1:2

Голи: 56, Матвієнко (автогол) – 85, Яремчук, 88, Довбик.

БіГ: Шехич, Колашинац, Хаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич 82), Хайрадинович (П'янич 82), Газибегович, Дедич (Чивич 68), Крунич, Цимирот, Демирович, Джеко.

У: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Бражко (Яремчук 81), Зінченко (Маліновський 76), Мудрик, Судаков, Зубков (Гуцуляк 76), Довбик (90+2, Таловєров).

До 85-ї хвилини українці бажали б забути про цей матч. Боснійці номінально виглядали слабшими за українців, але насправді вони майже виграли поєдинок. На 56-й хвилині простріл Дедича призвів до рикошета і гола.

Лише наприкінці основного часу Україна відігралась та вийшла вперед. Яремчук за кілька хвилин після виходу на заміну спочатку забив гол, а потім віддав результативний пас на Довбика. 1:2 на користь України, яка вийшла в фінал кваліфікації.