Ніко-Баскет вирвав перемогу на останніх хвилинах – миколаївці «вимкнули» атаку суперника

25.03.2024 06:15

Миколаївський Ніко-Баскет 24 березня завершив перемогою черговий раунд (баббл) у Вищій лізі.

Про це повідомляє ПН.

Push-Team – Ніко-Баскет – 76:84 (18:30, 21:17, 24:13, 13:24)

Н: Мітіріч 24, Гарбар 16+12 підбирань, Лук'ян 11+7 передач, Лутвалієв 10, Штанько 9, Товкач 8, Горячий 6, Орзул, Турчак.

Кияни з Push-Team йдуть на сьомій позиції, але завдали багато клопоту миколаївцям. Перед великою перервою вони різко скоротили відставання з 10-13 очок до трьох. В третій чверті миколаївці, здавалося б, знову заволоділи ініціативою, але наприкінці періоду кияни відігрались та повели в рахунку.

В заключній чверті дуже вчасними були сім очок поспіль від Мітіріча, який став найрезультативнішим у складі Ніко-Баскета. А долю поєдинку вирішив ще один результативний ривок миколаївців 1:13, який організували всією командою. За останні 4,5 хвилини матчу Ніко-Баскет пропустив лише один пункт.

До завершення регулярного чемпіонату миколаївцям залишилось провести три матчі. Ніко-Баскет йде на серії з 6 перемог.