Ніко-Баскет продовжив свою переможну серію до восьми матчів

07.04.2024 08:01

У Вищій лізі чемпіонату України з баскетболу Ніко-Баскет довів свою переможну серію до 8 матчів.

Про це повідомляє ПН.

Львівська Політехніка-КІВС – 72:97 (19:22, 24:19, 13:30, 16:26)

Н: Лук'ян 20+7 передач, Мітіріч 17+8 підбирань, Штанько 13+9 підбирань+6 передач+ 4 перехоплення, Горячий 13, Лутвалієв 12, Іванко 8, Орзул 8, Турчак 4, Товкач 2, Гарбар.

Як і в поєдинк проти ДіДіБао, миколаївці не здобули переваги у першій половині матчу. Навіть поступились -2, пропустивши ривок від центрового львів’ян Карпюка. Його знову відрядили до другої команди “Політехніки”, щоб здобути перемогу у вирішальному матчі. Львів’яни намагались зачепитись за плей-офф, Карпюк набрав 33 очки та 11 підбирань, реалізувавши 4 з 5 дальніх кидків.

Проте миколаївці виграли третю чверть +17 та забезпечили собі комфортний відрив в рахунку. Головний тренер Валентин Берестнєв знову задіяв широку ротацію, давши всім зіграти від 15 до 24 хвилин. Між іншим миколаївці краще реалізували триочкові, ніж штрафні, 45% проти 43%.

В неділю о 10:00 Ніко-Баскет зіграє проти Самбора, за який виступають миколаївці Онуфрієв, Адедіран та Ожегов.