Україна у вирішальному матчі обіграла Ісландію та вийшла на Євро-2024

26.03.2024 23:53

Національна збірна України з футболу перемогла Ісландію у вирішальному матчі кваліфікації за вихід на Євро-2024.

Про це повідомляє ПН.

Україна – Ісландія – 2:1

У: Лунін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Судаков, Бражко, Маліновський (Зінченко 64), Мудрик, Яремчук (Довбик 72), Циганков (Таловєров 88).

Голи: 54, Циганков, 84, Мудрик – 30, Гудмундссон.

Матч пройшов частково по сценарію поєдинку з Боснією та Герцеговиною. Українцям знову довелось відігруватись, коли Гудмундссон забив дуже ефектний гол, “накрутивши” двох опонентів та точно пробивши. Рахунок зрівняли вже в першому таймі, але гол України скасували через офсайд.

На початку другого тайму українці скористались тим, що Ісландія вийшла з оборони та провели швидку атаку. Циганков пройшов по флангу, змістився в центр і пробив в ціль. 1:1.

Україна перехопила ініціативу, хоча ісландці наприкінці матчу ледь не забили. Але Мудрик майже повторив удар Циганкова і вивів Україну на Євро-2024.

На чемпіонаті Європи українці зіграють у группі з Бельгією, Словаччиною та Румунією.